Sosyal Medya ile takipçileriniz, zahmetsiz bir şekilde sizin etkinliklerinizi ve ürünlerinizi görsün.
Reel bir müşteri kitleniz olsun.

Müşterileriniz sosyal medyada, peki ya siz?

 

Sosyal medya’da takipçi kitleleri yaratıp, potansiyel müşterilere dönüştürürüz.

Markanız için oluşturacağımız stratejik planlama kapsamında, Dijital Pazarlama’nın önemli bir kanalı olan sosyal medya’dan faydalanırız. Markanız için Facebook, Twitter ve Linkedin başta olmak üzere, en doğru sosyal platformları tespit ederek, bu sosyal ağlar üzerinde markanızı konumlandırırız ve hedef kitlenizle etkileşim sağlarız.

Sosyal Medya Pazarlama kapsamında, markanız için oluşturacağımız takipçi kitlelerine yönelik iletişim ve pazarlama uygulamaları ile takipçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürürüz ve satışlarınızı artırırız.

Konumlandırma

Facebook, Twitter ve Linkedin başta olmak üzere, markanız için tespit ettiğimiz sosyal medya platformları üzerinde kurumsal sayfalar açarız ve iletişim bilgilerini bu sayfalar üzerinden takipçilerle paylaşırız.

Markanızın kurumsal sayfalarında, markanızın kurumsal kimliğini göz önünde bulundurarak gerekli görsel ve metinsel içerikleri paylaşırız.

Markanızın mevcut web sitesine, kurumsal sosyal medya sayfalarınıza yönlendirme amacı ile sosyal medya ikonları yerleştiririz. Mevcut web siteniz dahilinde belirlenecek içerik sayfalarına sosyal medya üzerinde paylaşım ve etkileşim sağlayacak fonksiyonlar ekleriz.

Özel Sekme ve Uygulamalar

Markanız için yapacağımız konumlandırmadan sonra, Facebook platformunda oluşturduğumuz marka sayfanıza ek sayfalar ( özel sekmeler ) yaratıp, bu sayfalarda web siteniz ile paralel veya tamamen Facebook takipçilerinize özel görsel ve içerikleri paylaşırız.

Özel sekmeler içerisinde, topluluk geliştirmeye yönelik veya bilgilendirme, veri toplama, satışa yönelik uygulamalar geliştiririz. Bu uygulamalar sayesinde, markanızı Facebook üzerinde özelleştiririz ve diğer markalardan farklılaştırırız.

Topluluk Yönetimi

Markanız için oluşturacağımız kurumsal sosyal medya sayfalarının yönetimini üstleniriz. Markanızın hedef kitlesine sosyal medyada ulaşırız ve markanızı takip etmesini sağlarız. Bu sayede hedef kitlenizi sadık takipçilere dönüştürürüz.

 

ucuz, doğru hedef kitle, gerçek zamanlı, çift yönlü etkileşim ile verimli bir reklam aracınız olsun.


7'den 70'e tüketici davranışları değişiyor.İnternetsiz bilgisayarın yüzüne bile bakılmıyor.
Sosyal Medyada yerinizi alın !..