Farklılaşın...
Farklılaşırken, sürekli büyüyün ve kazanın...

Kurumsal - Gaziantep - 342 Ajans | Web Tasarım - e-Ticaret Sistemleri - İnternet Reklamcılığı - Sosyal Medya Reklamcılığı

342 Ajans

Bizler Gaziantep'e gönül vermiş, Gazi kentimizi tüm dünyaya tanıtmayı kendimize ülkü edinmiş bir firmayız. Gaziantep baklavasını, fıstığını, kutnu kumaşını, Zeugma’sını, vb. internet üzerinden tüm dünyaya pazarlarken biz de bu değerlerin dünyaya yayılmasına bir anlamda katkı sağlamak için 342 Ajan projesini hayata geçirdik, doğru tasarım, doğru reklam, Doğru internet ve sosyal medya yönetimi ile türkiye ve dünyaya değerlerimizi pazarlamada yardımcı olmak kurumsal görevimizdir.

Bu bağlamda kendimize 4 temel faaliyet alanı belirledik.

 

 

Peki...

342 Ajans

Yılardan aldığımız tecrübeyle Gaziantep'i internetin sonsuz ortamına taşımaya çalışan bir reklam ajansı olarak kendimizi tanımlıyoruz. Gaziantep'te iş yapan herkes için dijital reklam çözümleri ve web tasarım çözümleri sunuyoruz. Endüstri 4.0 çağında işinizi internete taşımazsanız var olamazsınız. Biz de bunu çok iyi bildiğimiz için, siz değerli Gazianteplileri dijital dünya ile tanıştırıyoruz.

Gaziantep kabuğundan çıkmaya çalışan bir şehirdir. Büyüme hızıyla dikkatleri üzerine çeken bir kenttir. Marka şehir olma yolunda çabalayan bir ildir. Sanayicisini destekleyip, yatırımcısını teşvik eden bir üretim alanıdır. Bizler de bu çerçevede markalaşmak ve dijital dünyada yerini almak ve tanınmak isteyen firmaların yanında olmak istiyoruz.

Gaziantep'in alan kodu olan 342 kodunu kurumsal markamız olarak tanımladık. Sabit telefonlar olmasaydı, akıllı telefonlar da olmazdı. Dijitalleşmeye giden tarihi süreçte iletişimin bir parçası olan bu alan kodu bizim için de kurumsal isim haline geldi.

Orkide çiçeğinin mor renginden esinlenere kurumsal rengimizi mor olarak belirledik. Ayrıca orkide bilindiği gibi en değerli çiçeklerden birisidir. Orkidenin değerli olması ile internet ve dijital reklamın işinize katacağı değer arasında bir bağlantı kurarak bu rengi benimsedik.

14 yıllık tecrübemizi işinize yansıtalım.
342 Ajans, Her gün bir fark yaratır.