İnternet, dünyaya açılan penceredir. Sizi burada ararlar.
Hem de cep telefonlarından, tabletlerden. Hemen yerinizi alın.

Web sitesi nedir?

Web üzerindeki sayfalar; metin, görsel ve animasyon şeklinde ziyaretçisine bilgi aktaran veya hizmet sunan sayfaların tümünü kapsayan bir doküman topluluğudur. Bu tanım Wikipedia’da geçen klasik düz mantık bir tanımdır.

Tek yönlü ve çift yönlü iletişimin jetonlarla çalışan telefon kulübelerindeki sadece ses yoluyla olmak şartıyla iletişimin kurulduğu ankesörlerden çıkıp artık ceplerimize hem sesli hem de görüntülü girdiği, tabletler sayesinde ise çantalarımıza girdiği, teknolojinin her saniye yeni bir boyut kazandığı dünyada kişisel, kamusal ve ticari bilgiye ulaşmanın en kolay, hızlı ve güvenilir yolu olan internet platformunda kişiye, firmaya ya da kuruma ait bilgilerin, ürün ve görsellerin, iletişim bilgilerinin ve her türlü dökümanlarının kolayca yayınlandığı, bu yayınlanan materyallerle ürün ve hizmetlerin sunulduğu dijital bir alandır web sitesi. Bu da bizim, yani 342 Ajans'ın tanımıdır.

Web Sitesinin faydaları nelerdir?

Günümüzde gelişen teknoloji ve bu teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen internet, bugün geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim araçlarının başında gelir. Kişilerin, işletmelerin ve kurumların tanıtımlarını yapabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir pazardır.

Bu pazar sayesinde internet sitesi hedef kitlenize ulaşmak için, kendinizi veya firmanızı büyük kitlelere tanıtmak için kullanabileceğiniz en ekonomik çözümdür. Bunun yolu da kişisel, ticari veya kurumsal internet sitesinden geçmektedir.

 

Web sitenizde, insanlara ve kurumlara kendinizi en iyi şekilde tanıtır, yaptığınız iş hakkında bilgi edinmelerini ve size kolay ulaşmalarını sağlarsınız.


Farklı, kaliteli ve estetik bir internet sitesine sahip olabilirsiniz.
İhtiyaçlarınıza uygun en kullanışlı ve estetik internet sitelerini sizin için yapıyoruz.

Web Tasarım

Farklı, kaliteli ve estetik bir web sitesine sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun en kullanıilı ve estetik web sitelerini yapıyoruz.

e-Ticaret

Bundan böyle müşterilerinize günün belli saatlerinde değil 24 saat hizmet sunma imkanı sağlayalım. Her zaman rakiplerinizin bir adım önüne olun.

Sosyal Medya

Reklam politikalarımızı sosmay medya mecrasında milyonlara ulaştırabiliriz. Sizi ve iş yerinizi tüm dünya ile tanıştıralım.

İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamları ile hedef kitlenize ulaşır; ölçülebilir, kesin ve hızlı çözümler sağlar.

SEO Uyumluluk

Sanal ortamda ayakta durabilme sanatı aynı zamanda web sitenizin kolay bulunabilmesi için gereklidir.

Google Adwords

Google'da Google Adwords kullanarak kullanıcıların size daha hızlı ulaşsın...Dijital Dünya'nın içinde yerinizi almak için sadece bir telefon yeterli.
Arayın, sizi Dijital Dünya'nın güzellikleriyle tanıştıralım.