İş yeriniz dijital ortamda 7 gün 24 saat açık olsun...
Sürekli kazanın, sürekli büyüyün...

e-Ticaret

Değişen ticaret ile internet üzerinden satış ve mağaza açma fikri bir çok girişimci ve işletmecinin gündemindedir.

Türkiye sanal ticareti yıllık 35 milyar TL’yi bulan hacmi ile sürekli bir büyüme kaydediyor. E-ticaret siteleri üzerinden ise 10 milyar TL ve üzeri alışveriş gerçekleştiriliyor. İnternet , gerek toplumun her kesimi tarafından kullanılması ve gerekse her türlü sosyal ve ticari faaliyetin yapılabilirliğine izin vermesi açısından yeni e-iş fikirleri olanak tanımaktadır.

Ürün ve hizmetlerin internet üzerinde online mağaza açılarak mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşılabilmesi, sunulması, satılması, tahsilatının alınabilmesi yapılabilir hale gelmiş ve çok kolaylaşmıştır. Artık bir kaç saat içinde online mağaza oluşturup, birkaç gün içinde de müşterilerin ziyaretine açmak mümkün olmuştur.

Online ticarete adım atma kararınız ile birlikte e-ticaret ekosistemi olarak bahsedeğimiz ; Site trafiği, site güvenliği , online ödeme sistemleri , dijital pazarlama, kargo ve lojistik hizmetleri , SEO, sosyal medya, adwords gibi online ticaretin olmaz ise olmaz kavramları sıra ile karşınıza çıkacaktır.

342 Ajans olarak e-ticaret danışmanlık hizmetimiz kapsamında İstenilen e-ticaret projesi ve online mağaza sistemi analize edilmekte, projelendirilip devreye alınmakta ve ihtiyaç duyulduğunda da teknik yardım ve destek hizmetleri anında verilmektedir.

E- iş süreçlerinizde hedef kitlenize doğru mesajı iletebilmek için 342 Ajans size ihtiyacınız olan e-ticaret danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Neden e-Ticaret?

  • eticaret, sınırları kaldırmaktır.
  • eticaret, 7/24 çalışan bir işletme olmaktır.
  • eticaret, üretiminize ve emeğinize değer katmaktır.
  • eticaret, stok, tedarik ve satış maliyetlerini azaltmaktır.
  • eticaret, her yıl %40 büyüyen pazardan pay almaktır.
  • eticaret, tüketiciye fayda sağlamak, satışları artırmaktır.
  • eticaret, bilgi, istatistik ve raporlara anında ulaşmaktır.
kısaca eticaret, gerçek ürün, gerçek para, gerçek işgücü ve gerçek müşteriler ile KAZANMAKTIR!

 

eticaret, online dünyada var olmak, ticareti canlandırmaktır.

 

İşinizi e-Ticaret'e Taşıyın!..
Siz de bugün e-ticaret mağazanızı açın, ürünlerinizi satışa sunun, kazanın...

Ticari Program Entegrasyonu

Siparişleriniz artmaya başladığında, muhasebe programınıza aktarılması ve faturalandırılması gibi süreçler sizlere vakit kaybettirebilir. 342 Ajans e-Ticaret paketleri size entegre olduğu muhasebe programları ile siteniz arasında bir entegrasyon sağlar. Böylece ürünleri sitenize, siparişleri ise muhasebe programınıza tek tuşla aktarabilirsiniz.

e-Ticaret Danışmanlığı

Bilgiye ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz her zaman destek ve müşteri hizmetleri ekiplerimiz sizin yanınızda. Sanal Ticaret ile ilgili merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası için bizi arayın yada buyrun ofisimize gelin.

B2B Bayi Yönetimi

İşletmeler arasında geleneksel yollarla gerçekleştirilen iş ilişkilerinin elektronik ortamda gerçekleştirilmesi olarak tanımlanabilir.

Profesyonel Çözüm

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size 342 Ajans tarafından bir bütün olarak sunulur.

SEO Uyumluluk

E-ticaret siteniz için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

RapidSSL Güvenlik Sertifikası

Satış süreçlerinizde dikkat etmeniz gereken önemli konulardan biri de güvenli e-ticaret altyapısıdır. Kredi kartı ile yapılan işlemlerin güvenliği ve e-ticaret sitenizin güvenliği 342 Ajans ekibi tarafından sağlanır.